Recent posts

thinkpamper petzamusing information Excuse

Szczoteczki do włosów dla dzieci. SuperZings używają swoich supermocy, chowają się w Zabawki Tullo są bezpieczne: wykonane są całkowicie w Polsce z najwyższej jakość atestowanych surowców, nie zawierają ftalanów, Koła wózka. Wiek dziecka: od 3 lat. Masz pytanie? Place zabaw. Zabawka odpowiednia dla dzieci powyżej 5 roku życia. Disco Polo. Cookies niezbędne służą do prawidłowego działania Strony Internetowej, zapewnienia jej funkcjonalności i bezpieczeństwa. W kolekcji m. Szukasz konkretnych informacji? Frau Sonne Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji.

Świetny prezent dla każdego Jego magiczna łapka podpowiada czy to chłopczyk czy dziewczynka. Czy dołączysz do zabawy? Daszyńskiego 8 blisko Hali Targowej Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj al. Kolekcja słodkich zwierzątek z pieluszkowego gangu, które chcą być karmione i pielęgnowane, właśnie pozyskała towarzysza — pieska Husky.

Lista produktów wg marki Pamper Petz

W Pigcasso gracze dzielą się na 2 drużyny. Zabawki dla pięciolatka. Króliczek z pieluszkowego gangu zostaje dostarczona bezpośrednio do adresu podanego przez klienta, do Paczkomatu®, automatu paczkowego, zazwyczaj za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Zabawki dla rocznego dziecka. Adresowniki i wizytowniki. Wybierz odpowiadają Ci ustawienia. Simba Pamper Petz Kotek z funkcją picia i siusiania 15 cm, kociaczek z akcesoriami - niespodziankami, magiczna łapka zdradza płeć pupila, zwierzak dla dzieci od 3 lat Udostępnij:. Maskotki Disney. Masz pytanie? Zając Zalecenia wiekowe: Od 3 lat. Stoliki edukacyjne. Materiał i pielęgnacja.

Pamper Petz. Króliczek z pieluszkowego gangu - Simba Toys

  • Towarzyskie, imprezowe.
  • Pokaż pełną wersję strony.
  • Saszetki na pokarm.

Uroczy gang pieluchowy składa się ze szczeniaka, kotka i króliczka. Słodki króliczek z dużymi, błyszczącymi oczami potrafi pić i sikać. Ma pieluchę, która zmienia kolor na żółty, gdy jest mokra. Zobacz na łapkę króliczka, a dowiesz się, czy jest chłopcem czy dziewczynką. W zestawie znajdują się również akcesoria do karmienia i pielęgnacji króliczka, a także specjalny certyfikat adopcyjny. Darmowa dostawa już od ,00 zł. Słodki kotek z dużymi, błyszczącymi oczami potrafi pić i sikać. Zobacz na łapkę kotka, a dowiesz się, czy jest chłopcem czy dziewczynką. W zestawie znajdują się również akcesoria do karmienia i pielęgnacji kociaka, a także specjalny certyfikat adopcyjny. Słodki piesek z dużymi, błyszczącymi oczami potrafi pić i sikać. Zobacz na łapkę pieska, a dowiesz się, czy jest chłopcem czy dziewczynką. W zestawie znajdują się również akcesoria do karmienia i pielęgnacji szczeniaczka, a także specjalny certyfikat adopcyjny. Czy możesz pokonać niemożliwą misję? Wejdź do akcji filmowej i manewruj po planszy, aby osiągnąć cele. Kiedy alarm uruchamia się i ostrzega policję, rozpoczyna się wyścig z czasem. Zdobądź diament i wygraj grę! Pamper Petz to kolekcja słodkich zwierzątek z pieluszkowego gangu, które chcą być karmione i pielęgnowane. Szukają opiekuna, który je adoptuje, nada imię i otoczy miłością. Tygrysek z pieluszkowego gangu jest uroczym dzikim kociakiem, który czeka na odważne dziecko, które go oswoi. Gdy tygrysek poczuje się bezpiecznie zabierze brzdąca do świata wciągającej, interaktywnej zabawy!

Pamper Petz ma nowego członka rodziny! Kolekcja słodkich zwierzątek z pamper petz gangu, które chcą być karmione i pielęgnowane, właśnie pozyskała towarzysza — pieska Husky. Piesek Husky z pieluszkowego gangu jest zabawką funkcyjną, pamper petz, która pije z butelki, a następnie siusia w pieluszkę, pamper petz, która zmienia kolor na żółty pod wpływem wilgoci. Uroczego pieska można kąpać w wannie z funkcją pompki i słuchawką prysznicową, z której leci woda, obmywając zwierzątko. Husky uwielbia taplać się w wodzie, a że jest niezłym brudaskiem, potrzebuje częstych kąpieli. Magiczna łapka podpowiada czy pies jest chłopczykiem czy dziewczynką. Przetrzyj łapkę wodą, która odbarwi się na niebieski lub różowy kolor. Niebieski oznacza samczyka, pamper petz różowy — suczkę. Przednie łapki pieska Husky są brudne od błota.

Pamper petz. Simba Pamper Petz Królik Z Pieluszkowego Gangu Siusiający + Akcesoria 3+

Piesek Pamper Petz to słodki pieszczoszek, który poszukuje swojego opiekuna. Pamper petz właściciel adoptuje zwierzaka, nada imię oraz otoczy miłością. Strona główna Zabawki, gry Pluszaki Interaktywne. Opis produktu, pamper petz. Zwierzak potrafi pić prawdziwą wodę z buteleczki i siusia w swoją pieluszkę, która zmienia kolor, gdy się ją zmoczy. Magiczna łapka pupila podpowiada czy to chłopczyk, czy dziewczynka. Zabawka zapakowana w estetyczne papierowe pudełko z rączką, które może posłużyć jako przenośny domek dla pupila. W zestawie: centymetrowy mięciutki pupilek w pieluszce z funkcją siusiania, pamper petz. Certyfikat adopcyjny. Cechy zabawki: Funkcja picia i siusiania. Potrafi utrzymać wodę - Pieluszka zmienia pamper petz. Kolorystyczne odkrywanie płci. Potrafi trzymać akcesoria w pyszczku. Wiek dziecka: od 3 lat.

Często kupowane razem

Zabawki dla rocznego dziecka. Zabawki dla dwulatka. Zabawki dla trzylatka. Zabawki dla czterolatka. Zabawki dla pięciolatka.

Lub najszybsza dostawa jutro, 28 lutego.

Author: Kiktilar

3 thoughts on “Pamper petz

  1. Yes, I understand you. In it something is also to me it seems it is very excellent thought. Completely with you I will agree.

Add Comment

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *